ZALOGUJ SIĘ | Załóż konto
Poniedziałek, 18-03-2019
Okna
  AD
  DELUXE
  PRESTIGE
Drzwi
Zapytaj o cenę
 Dodaj wpis
 Zobacz wpisy

 


Okna : A2007-03-14
 Profile okienne THYSSEN stanowią nowej generacji system, który wytwarzany jest przez niemiecki koncern Thyssen Polymer GmbH w Bogen w Niemczech. System THYSSEN obejmuje grupę profili plastikowych wykorzystywanych do budowy okien o zwiększonej sztywności, których trwałość przekracza 80 lat.
   Badania przeprowadzone w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie potwierdzają rewelacyjne parametry techniczne. Okazało się, że przy ciśnieniu wiatru 1000 (Pa), gdy wszystkie inne systemy profili osiągają graniczne odkształcenia słupka okiennego w oknach w systemie THYSSEN odkształcenie słupka osiąga zaledwie 20% odkształcenia granicznego. Dzięki swym walorom okna THYSSEN są trwalsze o ok. 40% od innych, zwykłych okien plastikowych. Niezwykła sztywność systemu stała się główną przyczyną uzyskania przez firmę THYSSEN pozycji lidera na europejskim rynku stolarki plastikowej. Inne zalety okien THYSSEN: głęboka biel, gładkość powierzchni profili oraz bardzo atrakcyjny wygląd na który Klienci zwracają wiele uwagi. zaokrąglenia krawędzi są widoczne gołym okiem. Bardziej dociekliwi mogą uzyskać informacje o technicznych parametrach systemów okiennych w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.
   Standardowo okna wyposażone są w niemieckie wielopunktowe okucia obwiedniowe ROTO NT z zabezpieczeniem antywłamaniowym i mikrowentylacją. Firma oferuje standardowo zespolenia szybowe niskoemisyjne o współczynniku przenikania ciepła U=1,1 W/m2K, oraz w niezwykle atrakcyjnej cenie antywłamaniowe i dźwiękochłonne. Na okna udzielana jest przez firmę dziesięcioletnia gwarancja.
 Drukuj   Wyślij  Autor: A


Ł.K.