ZALOGUJ SIĘ | Załóż konto
Poniedziałek, 18-03-2019
Okna
  AD
  DELUXE
  PRESTIGE
Drzwi
Zapytaj o cenę
 Dodaj wpis
 Zobacz wpisy

 


Firma „PAMAR” Stanisław Jakubowski została założona w kwietniu 1995r. i ma swoją siedzibę w Szczecinie przy ul. Targowej 3. Zajmuje się produkcją i sprzedażą systemów okiennych i drzwiowych z pcv profili THYSSEN, który posiada Aprobatę Techniczną ITB Nr AT-15-2133/2005.

Filozofia firmy „PAMAR” ukierunkowana jest na jakość i kompatybilność produkowanej stolarki, prowadzi do konsekwentnego zwiększania udziału sprzedaży stolarki na rynku. W firmie „PAMAR” w relatywnie krótkim czasie udało się stworzyć zaangażowany zespół pracowników, służący fachowym doradztwem, który jest ukierunkowany na stałe kontakty z klientami.

Podstawowymi atutami firmy są:

- szybka i pełna obsługa klienta,

- szerokie i fachowe doradztwo,

- odpowiednie środki techniczne i urządzenia zapewniające wykonanie stolarki na wysokim poziomie.

Firma ze swoich zobowiązań wywiązuje się terminowo, roboty nie budzą żadnych zastrzeżeń.

Firma „PAMAR” Stanisław Jakubowski posiada Certyfikat Zgodności Nr ITB-0987/W z Aprobatą Techniczną ITB nr AT-15-2133/2005 oraz Znak Certyfikacji.

Okna i drzwi wykonujemy z profili renomowanej firmy niemieckiej THYSSEN w dowolnych wymiarach, kształcie i konfiguracjach. Profile posiadają wymagane Atesty w tym Aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej, Atest Higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, Klasyfikację Ogniową w zakresie stopnia palności wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Profile charakteryzują się wysoką odpornością na działanie promieni słonecznych i czynników atmosferycznych. W połączeniu z okuciami obwiedniowymi (czy też antywyważaniowymi) renomowanej firmy „WINKHAUS” otrzymujemy wyrób estetyczny, prosty w obsłudze i eksploatacji.

Firma „PAMAR” działa z równym powodzeniem na rynkach polskim i zagranicznych. Nasza stolarka dostarczana była m.in. do Niemiec, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Belgii i Anglii.Ł.K.